Wieloletni partner Hogan Lovells Rafał Grochowski wraz z zespołem przechodzi do kancelarii DZP

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Rafał Grochowski specjalizuje się w doradztwie prawnym w obszarach rynków kapitałowych, projektów infrastrukturalnych i energetycznych, a także papierów wartościowych i spółek publicznych. Wielokrotnie wspierał polskie i zagraniczne banki w dziedzinie finansowania przedsiębiorstw oraz emisji instrumentów dłużnych. Doradzał także w licznych transakcjach leasingu nieruchomości i leasingu zwrotnego nieruchomości, a także przy restrukturyzacji długu przedsiębiorstw. Przez 17 ostatnich lat był związany z kancelarią Hogan Lovells. 

Kierowany przez Rafała Grochowskiego zespól w ostatnich latach zespół doradzał przy takich projektach jak finansowanie portów lotniczych, środków transportu publicznego, obiektów związanych z gospodarką odpadami i gospodarką wodną, finansowanie budowy obiektów sportowych, infrastruktury mieszkaniowej i placówek medycznych.

W strukturze kancelarii nowy partner z zespołem wzmocni praktykę rynków kapitałowych i instytucji finansowych prowadzoną przez partnerów Andrzeja Foltyna i Magdalenę Skowrońską.

„Cieszę się, że dołączył do nas uznany ekspert, Rafał Grochowski wraz z zespołem – jest to znaczące wzmocnienie potencjału naszej firmy” – komentuje Krzysztof Zakrzewski, partner zarządzający DZP.

Dzięki temu transferowi będziemy mogli zapewnić naszym klientom pełne spektrum usług związanych z finansowaniem projektów infrastrukturalnych” – zauważa Andrzej Foltyn, partner, szef praktyki rynków kapitałowych i instytucji finansowych.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów