Wieloletni prawnik banking & finance Hogan Lovells został partnerem i szefem praktyki w Evershed Sutherland 

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Mateusz Dereszyński specjalizuje się w doradztwie transakcyjnym w zakresie finansowania dłużnego dla klientów krajowych i międzynarodowych. Ma duże doświadczenie w transakcjach finansowania nieruchomości, korporacji i przejęć, działając zarówno na rzecz stron finansujących, jak i sponsorów. Zajmował się także finansowaniem strukturyzowanym oraz projektami OZE. Od wielu lat jest rekomendowany przez renomowane rankingi prawnicze (Chambers Global, Chambers Europe, Legal 500 EMEA).

– Mateusz jest uznanym prawnikiem doświadczonym we wszystkich kluczowych dla nas obszarach, które pozwalają nam na dalszy rozwój naszej dotychczasowej strategii. Trzymam kciuki za sukces Mateusza i jego zespołu, który już wkrótce powiększy się o kolejnych specjalistów – powiedziała Ewa Szlachetka, partner współzarządzająca polskim biurem Eversheds Sutherland.  

– Widzimy, że sektor bankowy w Polsce ponownie stanie przed poważnymi wyzwaniami, dlatego jeszcze ważniejsza będzie umiejętność szybkiego i elastycznego dostosowania się do oczekiwań obecnych klientów i sytuacji rynkowej. W mojej ocenie Eversheds Sutherland ma idealną pozycję do stworzenia oferty odpowiadającej na te potrzeby – skomentował Mateusz Dereszyński.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów