Wieloletnia partner CMS Anna Brzoza-Ostrowska dołączyła do kancelarii SKJ, która zmienia się w SKJB

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Dotychczas wspólnikami działającej od niemal 4 lat kancelarii SKJ byli Wojciech Szybkowski, Agnieszka Kuźma oraz Anna Jeleń – prawnicy specjalizujący się w prawie nieruchomości i podobnie jak Anna Brzoza-Ostrowska związani wcześniej z CMS.

Anna Brzoza-Ostrowska jest radcą prawnym z ponad 19-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w transakcjach nieruchomości komercyjnych, najmu komercyjnego, zagadnieniach prawnych związanych z zarządzaniem aktywami nieruchomościowymi oraz procesach inwestycyjnych, w szczególności dotyczących powierzchni magazynowych i biurowych. W swojej praktyce reprezentuje fundusze działające w sektorze nieruchomości, wiodących deweloperów na rynku magazynowym oraz inwestorów w zakresie nabywania, sprzedaży i wynajmu nieruchomości komercyjnych oraz realizacji projektów deweloperskich.

Razem z Anną Brzozą-Ostrowską do SKJB dołączyły również Izabela Kultys i Agata Biernadska.

Izabela Kultys, Agata Biernadska

Izabela Kultys jest radcą prawnym z ponad 6-letnim doświadczeniem w doradztwie prawnym na rynku nieruchomości. W swojej praktyce doradza w transakcjach nabycia, sprzedaży oraz najmu nieruchomości, a także w transakcjach typu joint venture, przeprowadza badania due diligence oraz przygotowuje dokumentację transakcyjną. Posiada także doświadczenie w obsłudze prawnej spółek. Przed dołączeniem do zespołu SKJB przez 4 lata pracowała w CMS.

Agata Biernadska jest adwokatem, posiada wieloletnie doświadczenie w doradztwie prawnym w sektorze nieruchomości, w szczególności w zakresie negocjowania umów najmu i sprzedaży nieruchomości oraz prowadzenia badań stanu prawnego. Zajmuje się również prawem spółek handlowych. Przed dołączeniem do SKJB przez ponad rok była związana z kancelarią Łaszczuk i Wspólnicy, a wcześniej przez niemal 7 lat z CMS.

– Dołączenie do grona wspólników tak doświadczonej prawniczki jak Anna Brzoza-Ostrowska to kolejny ważny krok w strategii naszego rozwoju i umacniania pozycji wyspecjalizowanej kancelarii prawnej sektora nieruchomości. Niezwykle cieszymy się również z dołączenia Agaty Biernadskiej i Izabeli Kultys, które swoim wieloletnim doświadczeniem w polskich i międzynarodowych kancelariach również znacząco wzmocnią nasz zespół. Obecnie nasz zespół liczy 17 prawników i jest to jeden z największych zespołów prawniczych na polskim rynku doradzający w sektorze nieruchomości komercyjnych. Nasze zasoby pozwalają na obsługę największych transakcji nieruchomościowych i wielu projektów równocześnie. Niezależnie od tego, prowadzimy obecnie rekrutację i zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu – komentuje wzmocnienia zespołu wspólnik i partner SKJB Agnieszka Kuźma.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów