Władek Rzycki partnerem na region CEE w CMS

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Nowy partner CMS posiada wieloletnie doświadczenie które zdobył reprezentując wiodące przedsiębiorstwa z sektora lotniczego, obronnego, przemysłowego i infrastrukturalnego w zakresie programów offsetowych, przemysłowych, transferu technologii, zamówień publicznych w sektorze obronnym i cywilnym, kontroli eksportu, doradztwa w zakresie polityk wewnętrznych i zakupów strategicznych. Poza tym posiada doświadczenie w kierowaniu licznymi międzynarodowymi zespołami prawników, prowadzeniu strategicznych negocjacji, rozwiązywaniu złożonych zagadnień regulacyjnych i compliance oraz przygotowywaniu zgłoszeń do organów regulacyjnych w wielu krajach. 

Przed dołączeniem do CMS przez 2 lata był związany z Miller Canfield, w której pracował zarówno w biurze w Warszawie, jak i Chicago. Wcześniej przez niemal dekadę pracował w kancelarii K&L Gates. 

 – Miło nam jest powitać Władka w CMS. Korzystając ze swojej specjalistycznej wiedzy i unikalnego doświadczenia, Władek będzie wspierał globalnych klientów uczestniczących w procesach zamówień publicznych na terenie całego regionu. Cieszymy się z perspektywy współpracy, która pozwoli nam jeszcze bardziej rozwinąć i wzbogacić naszą ofertę w Europie Środkowej i Wschodniej – podkreśla Dóra Petrányi, partner CMS i dyrektor zarządzający kancelarią w Europie Środowej i Wschodniej. 

 – Bardzo się cieszę, że mogę dołączyć do zespołu CMS, który ma doskonałą reputację w Europie Środkowej i Wschodniej. Jestem podekscytowany nowymi możliwościami oraz perspektywą rozwoju regionalnej praktyki CMS w obszarach, którymi się zajmuję. Mam nadzieję, że uda nam się wypełnić istniejącą lukę rynkową w ofercie usług oferowanych przez kancelarie na terenie regionu – komentuje Władek Rzycki. 

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów