Wolf Theiss zmieni biuro

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Central Point to inwestycja realizowana przez Immobel Poland. Biurowiec ma mieć 22 pietra, 18 000 m2 powierzchni biurowej i ponad 1 000 m2 powierzchni handlowo-usługowej. Budowa ma być zakończona w trzecim kwartale tego roku. 

Kancelaria Wolf Theiss zajmie całe czwarte piętro biurowca wraz z tarasem i część piątego. Nowe biuro kancelarii będzie miało 1500 m2 i będzie większe od obecnego o 500 m2. 

To nie jest tylko zwiększenie powierzchni, ale prawdziwie symboliczny krok w kierunku ścisłego centrum miasta, gdzie biznes dynamicznie się rozwija. Nowy, wysokiej klasy budynek zostanie zaaranżowany zgodnie z naszymi potrzebami, spełni nasze wszelkie oczekiwania na przyszłość, a nasz zespół będzie mógł pracować i obsługiwać klientów w jeszcze bardziej komfortowych warunkach, w samym biznesowym sercu Warszawy. Chcielibyśmy, aby otwarcie biura jesienią tego roku odbyło się w czasie, który pozwoli cieszyć się tą przestrzenią zarówno całemu zespołowi, jak i naszym klientom – mówi Piotr Daszkowski, partner współzarządzający Wolf Theiss w Polsce, cytowany na stronie kancelarii. 

Zespół kancelarii stale się powiększa, dlatego z radością podjęliśmy perspektywiczną decyzję o zmianie lokalizacji, aby dostosować się do tej ekspansji. To decyzja na kilka najbliższych lat i mamy nadzieję, że zbiegnie się w czasie z powrotem do pracy biurowej jak przed pandemią, kiedy się tam przeprowadzimy komentuje  drugi ze partnerów współzarządzających Tomasz Stasiak.  

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów