Wspólnik i partner dawnego EChW założyli własną kancelarię. Oto Hanton Szalc Zięba i Partnerzy

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Adam Szalc z kancelarią ECh&W był związany przez 12 lat. Specjalizuje się w prawie cywilnym, gospodarczym i handlowym. Jest doradcą i negocjatorem w transakcjach fuzji i przejęć, specjalizuje się w przedsięwzięciach typu joint-venture dla podmiotów krajowych i zagranicznych oraz w transakcjach na rynku nieruchomości. Posiada również doświadczenie w obszarze sektora energetycznego, przemysłowego i budowlanego. 

Michał Zięba w kancelarii ECh&W pracował ponad 2,5 roku. Wcześniej związany był z Urzędem Transportu Kolejowego.  Specjalizuje się w szczególności w obsłudze prawnej sektora transportu kolejowego, infrastruktury i budownictwa. Zajmuje się także regulowanymi sektorami infrastrukturalnymi w tym między innymi inwestycjami liniowymi, sektorem infrastruktury telekomunikacyjnej oraz lotnictwem cywilnym.

Adam Szalc i Michał Zięba

Stworzyliśmy niezależną firmą prawniczą a jednocześnie nową markę na rynku obsługi prawnej podmiotów gospodarczych – HANTON. Postanowiliśmy podejść do świadczenia obsługi prawnej inaczej, tj. sektorowo, oferując naszym Klientom obsługę w obszarach określonych rynków i obszarów gospodarki.powiedział nam Adam Szalc

Kancelaria będzie doradzać między innymi w obszarach energetyki, kolei, infrastrukutry i budownictwa, nieruchomości, nowych technologii, produkcji i przemysłu, ubezpieczeń, inwestycji kapitałowych, czy transportu spedycji i logistyki.  

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów