Wzmocnienia zespołu w Penteris

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Do praktyki compliance kancelarii Penteris dołączyła Małgorzata Motyl, adwokat z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem. Specjalizuje się również w prawie rynków kapitałowych, obsłudze korporacyjnej i transakcyjnej. 

Artur Plutowski pokieruje praktyką podatkową kancelarii Penteris. W trakcie kilkunastoletniej praktyki zawodowej doradzał m.in. w ramach zespołów podatkowych EY (podatki międzynarodowe), KPMG (VAT i CIT) oraz TGC Corporate Lawyers. Był także współzałożycielem Grupy Doradczej EFS. 

od góry: Małgorzata Motyl, Małgorzata Kociszewska, Artur Plutowski, Konrad Pecelerowicz, Wojciech Jaskuła

Do praktyki podatkowej dołączył również Wojciech Jaskuła, który wcześniej pracował w zespołach podatkowych m.in. KPMG, PwC i EY.

Kompetencje Penteris w zakresie własności intelektualnej i nowych technologii wzmocni adwokat z dziesięcioletnim doświadczeniem Małogrzata Kociszewska. Prawniczka specjalizuje się również w kwestiach prawnych związanych z grami hazardowymi. Wcześniej była związana z kancelarią BCLA Bisiorek Cieśliński i Wspólnicy. 

Do Penteris dołączył również Konrad Pecelerowicz od niemal dziesięciu lat doradzający w sektorze nieruchomości. Wcześniej pracował w kancelarii KPRF Law Office.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów