Zapowiadany jesienią transfer stał się faktem – Tomasz Ostrowskim nowym partnerem zarządzającym Deloitte Legal

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Ta niezwykle ważna dla Deloitte Legal zmiana, była zapowiadana już w listopadzie. Wtedy do kancelarii zaczęli dołączać pierwsi prawnicy z bankowo-finansowego zespołu Tomasza Ostrowskiego z White & Case.

– Obecność w Deloitte Legal moja i moich kolegów oznacza połączenie naszych kompetencji i dotychczasowego doświadczenia. Jestem przekonana, że wspólnie z zespołem Deloitte uda nam się osiągnąć ogromne sukcesy, a naszym celem będzie skuteczne doradztwo klientom, zarówno obecnym, jak i przyszłym – mówiła wówczas w komunikacie Deloitte Legal, przybyła z White & Case, adwokat, local partner Aneta Urban.

Poza nią do Deloitte Legal dołączyli m.in. local partner Katarzyna Jakubiak, partner associate Sylwia Opiatowska, partner associate Michał Oleś oraz młodsi prawnicy: Mariusz Bujacz, Anna Stawińska, Dominika Wróblewska oraz Kinga Smarduch.

Teraz dołączył do nich Tomasz Ostrowski obejmując nowo utworzone stanowisko partnera zarządzającego. Do tej pory Deloitte Legal kierowali partnerzy Zbigniew Korba oraz Robert Pasternak.

Cieszę się, że dołączyłem do zespołu Deloitte Legal i powierzono mi pieczę nad jej rozwojem. Jestem pewien, że nasze wspólne działania wzmocnią kancelarię. Połączenie kompetencji i dotychczasowego doświadczenia zagwarantuje nam sukces, którego wymiernym dowodem będzie skuteczne doradztwo na rzecz klientów, zarówno obecnych, jak i przyszłych tak komentuje rozpoczęcie nowego rozdziału kariery Tomasz Ostrowski.

Jak wskazuje natomiast w oficjalnym komunikacie sama kancelaria, utworzenie stanowiska nowego partnera zarządzającego oraz znaczne rozszerzenie zespołu kancelarii to ważny element rozwoju Deloitte Legal i wzmocnienie pozycji na rynku.

Nowy partner zarządzający Deloitte Legal ostatnie 9 lat spędził w kancelarii White&Case, wcześniej współpracował z biurem Clifford Chance. Zajmował się przede wszystkim  doradztwem przy finansowaniu akwizycji, przedsięwzięć gospodarczych i transakcji na rynku nieruchomości. W obszarze jego zawodowych zainteresowań znajdują się także finanse korporacyjne i restrukturyzacje finansowe w przedsiębiorstwach.  

Tomasz Ostrowski w Deloitte Legal kieruje także praktyką bankowości i finansów, która tworzą między innymi byli prawnicy White & Case: Aneta UrbanKatarzyna Jakubiak, Nicholas Coddington, Sylwia OpiatowskaMichał OleśMichał ZieniewskiMateusz ZawistowskiJerzy Oppeln-BronikowskiKatarzyna WadyckaAnna KasprzakAnna StawińskaKinga SmarduchTomasz Pawłowski oraz Mariusz Bujacz.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów