Zespół nieruchomości Greenberg Traurig z najważniejszymi nagrodami w swoim sektorze biznesowym 

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Warszawski Zespół Prawa Nieruchomości Greenberg Traurig zdobył najważniejsze nagrody 2023 roku w sektorze nieruchomości.

Prawnicy Greenberg Traurig doradzający klientom w zakresie projektów i inwestycji nieruchomościowych zostali docenieni kilkoma znaczącymi nagrodami branżowymi: 

• Eurobuild CEE Awards – Kancelaria Prawna Roku

• CEEQA Awards – Kancelaria Prawna i Doradca Finansowy Roku

• CEEQA Awards – Firma Roku 

• Europa Property CEE Investment Awards – Kancelaria Prawna Roku 

Dodatkowo Jolanta Nowakowska-Zimoch, Managing Partner Greenberg Traurig w Polsce, kierująca także praktyką nieruchomości w Polsce, została uznana za Osobowość Rynku Nieruchomości 2023 podczas gali Eurobuild Awards. To osobiste wyróżnienie jest świadectwem jej pozycji i wpływu na branżę nieruchomości.

 – Jestem dumna i zaszczycona uznaniem, jakie nasza firma otrzymała za sprawą tych prestiżowych nagród. Wyróżnienia te są świadectwem poświęcenia, wiedzy i zaangażowania całego naszego zespołu w świadczenie najwyższej jakości usług prawnych dla klientów z sektora nieruchomości. Nasz sukces w zdobyciu najważniejszych nagród w 2023 roku  podkreśla solidność i biegłość naszej praktyki w zakresie nieruchomości w regionie. Nasze dążenie do doskonałości motywowane jest zobowiązaniem, nie tylko do spełniania, ale również przekraczania oczekiwań klientów i wyprzedzania konkurencji na tym dynamicznym rynku. W przyszłości będziemy niestrudzenie pracować nad utrzymaniem naszej reputacji wiodącej kancelarii prawnej regionie i nadal będziemy czuć się zobowiązani do świadczenia usług prawnych najwyższej jakości. Bardzo dziękujemy za Państwa wsparcie – powiedziała Jolanta Nowakowska-Zimoch, Managing Partner Greenberg Traurig w Polsce.

W obszarze nieruchomości warszawskie biuro Greenberg Traurig jest konsekwentnie uznawane za jedną z najlepszych kancelarii w Polsce przez wiodące międzynarodowe rankingi – zostało nagrodzone kategorią Band 1 przez Chambers Europe oraz kategorią Tier 1 przez EMEA Legal 500 Guide. Europejska praktyka nieruchomości Greenberg Traurig została również sklasyfikowana w rankingu Chambers Europewide 2023. Biuro jest również jedyną kancelarią prawną w Polsce wyróżnioną przez Chambers Europe jako lider (Band 1) w odniesieniu do czterech kategorii:nieruchomości, prawa korporacyjnego oraz fuzji i przejęć, rynków kapitałowych oraz private equity

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów