Zespół prawników przeszedł z ALTO do DZP

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Piotr Orczykowski związanych dotychczas z Alto legal został nowym partnerem DZP. Wraz z nim do kancelarii dołączył jego pięcioosobowy zespół to Joanna Róg-Dyrda, Tomasz Jabłoński, Karol Herbut, Katarzyna Kraciuk oraz Paulina Matynia. Nowi prawnicy wzmocnią praktykę rynków kapitałowych i instytucji finansowych kancelarii. 

Piotr Orczykowski jest radcą prawnym z kilkunastoletnim doświadczeniem. Budował je między innymi w Urzędzie Komisji Nadzoru Finansowego oraz IPOPEMA TFI. Przez ostatnie niemal siedem lat był partnerem kancelarii ALTO. 

– Piotr i jego ludzie są uznanymi ekspertami w obsłudze instytucji rynku kapitałowego. Wniosą cenne doświadczenie i wiedzę, dzięki którym będziemy mogli zaproponować klientom kompleksową ofertę usług na najwyższym poziomie. Energia i dynamizm Piotra świetnie pasuje też do naszego teamu – podkreśla Andrzej Foltyn, partner DZP i szef praktyki rynków kapitałowych i Instytucji finansowych.

– Cieszymy się, że Piotr razem ze swoim zespołem zdecydował się dołączyć do naszej firmy. Jestem przekonany, że będzie to z pożytkiem zarówno dla naszych klientów, jak i tych, którzy już dobrze znają zespół Piotra i wpisuje się w konsekwentny rozwój usług naszej kancelarii – skomentował Krzysztof Zakrzewski, Partner Zarządzający DZP.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów