Zmiana na czele kancelarii Sołtysiński Kawecki & Szlęzak

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Kancelaria Sołtysiński Kawecki & Szlęzak będzie miała nowego partnera zarządzającego. Kancelarią przestanie zarządzać Robert Gawałkiewicz. Od nowego roku zastąpi go dr Marcin Olechowski. 

Po 7 latach Robert Gawałkiewicz postanowił zakończyć sprawowanie funkcji partnera zarządzającego. Jak informuje kancelaria, będzie jednak nadal wspierał rozwój SK&S jako członek komitetu zarządzającego. Nadal będzie kierował także praktyką prawa spółek, fuzji i przejęć. 

Nowy partner zarządzający dr Marcin Olechowski z SK&S związany jest od 1995 roku, a od 2007 roku kieruje praktyką bankowości i finansów. Jest adwokatem z dużym doświadczeniem w transakcjach finansowych i M&A, jak również w arbitrażu międzynarodowym. Od wielu lat był członkiem Komitetu Zarządzającego kancelarii.

– Dziękuję partnerom SK&S za zaufanie okazane wyborem na stanowisko Partnera Zarządzającego. Kancelaria jest w świetnej kondycji, za co należą się wyrazy szczerego uznania dla mojego kolegi Roberta Gawałkiewicza. Dzięki wizji, zaangażowaniu i przykładowi Roberta ostatnie siedem lat to okres stałego wzrostu i sukcesów SK&S – powiedział dr Marcin Olechowski. – Cieszę się na wspólną pracę z naszym utalentowanym gronem partnerów i prawników w kontynuowaniu tych sukcesów, tak abyśmy konsekwentnie pozostawali na czele rynku dzięki stałemu rozwijaniu kompetencji, niezmiennie wysokiej jakości obsługi klientów i otwartości na nowe technologie – dodał. 

– Uważam, że doświadczenie, kompetencje i wiedza mojego kolegi dr. Marcina Olechowskiego będą bardzo przydatne i cenne dla dalszego rozwoju naszej kancelarii. Wierzę, że pod jego przywództwem firma wzmocni i ugruntuje swoją pozycję, jako jedna z wiodących kancelarii na rynku usług prawniczych – skomentował Robert Gawałkiewicz. 

SK&S to jedna z największych kancelarii w Polsce. Jej zespół liczy obecnie ponad 180 prawników.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów