Zmiana na czele warszawskiego biura Baker McKenzie. Będzie troje partnerów zarządzających

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Jak powiedział Piotr Rawski w komunikacie kancelarii, nowi partnerzy zarządzający oznaczają zmianę pokoleniową. – Po dwóch kadencjach mam wielki zaszczyt przekazać zarządzanie naszym biurem w ręce Łukasza Hejmej, Weroniki Achramowicz i Marcina Chylińskiego, którzy zostali jednogłośnie wybrani na stanowiska partnerów zarządzających Baker McKenzie w Warszawie. To prawdziwa zmiana generacyjna, odważne i świadome spojrzenie w przyszłość. Dziękuję i serdecznie gratuluję całej trójce! – skomentował Piotr Rawski. 

– Bycie częścią tej organizacji, zarządzanie i praca z profesjonalistami z naszego warszawskiego i łódzkiego biura była i jest dla mnie wielkim zaszczytem. Zaufanie, szacunek i empatia – utrwaliliście przez te lata moją wiarę w te wartości – podstawowe monety zarządzania i leadershipu. Cieszę się, że mogłem też być skromnym akuszerem, ale przede wszystkim świadkiem Waszych wielkich sukcesów. Awanse, nowe pozycje w rankingach, wyniki finansowe – jesteśmy najdynamiczniej rozwijającym się biurem Baker McKenzie w regionie. Czapki z głów przed Wami za ten wynik! – dodał odchodzący partner zarządzający. 

Weronika Achramowicz jest prawniczką specjalizującą się przede wszystkim w transakcjach M&A. Współkieruje zespołem fuzji i przejęć oraz kieruje zespołem International Commercial & Trade. Z Baker McKenzie związana jest od ponad 18 lat. 

Marcin Chyliński kieruje praktyką rynku kapitałowych Baker McKenzie w Polsce. Dołączył do kancelarii nieco ponad rok temu przechodząc z Rymarz Zdort. 

Łukasz Hejmej kieruje praktyką rozwiązywania sporów i arbitrażu. Do Baker McKenzie dołączył 2015 roku. 

Jak poinformowała kancelaria dotychczasowy partner zarządzający Piotr Rawski wraca do swojej praktyki prawniczej i będzie łączył obowiązki lokalne z międzynarodowymi, wynikającymi z funkcji Chair of Policy Committee Baker McKenzie. To organ, który tworzą partnerzy zarządzający wszystkich biur Baker McKenzie. Piotr Rawski jest pierwszym Polakiem w historii firmy, który stanął na czele tego komitetu.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów