Alicja Zalewska-Orabona nową partnerką CMS

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Alicja Zalewska-Orabona dołączyła do CMS w 2019 roku. Kieruje zespołem zajmującym się ochroną unijnych znaków towarowych i wspólnotowych wzorów przemysłowych. Jest adwokatką z 15-letnim doświadczeniem zawodowym, docenioną w prestiżowych rankingach prawniczych takich jak Legal 500 i WTR 1000. Specjalizuje się m.in. w postępowaniach spornych dot. naruszeń znaków i wzorów przemysłowych, zarządzaniu globalnym portfolio znaków towarowych i w sprawach z zakresu nieuczciwej konkurencji. Z sukcesami reprezentuje firmy przed Sądem UE (należącym do TSUE), czy w sporach przed sądami cywilnymi, administracyjnymi i karnymi. Wcześniej pracowała m.in. jako ekspertka w Urzędzie Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO).

– Mamy jeden z największych zespołów zajmujących się obszarem własności intelektualnej wśród międzynarodowych kancelarii działających w Polsce. Bardzo doceniamy specjalistyczną wiedzę Alicji i profesjonalną współpracę z klientami. Serdecznie jej gratuluję i życzę dalszych sukcesów – powiedział Andrzej Pośniak, partner zarządzający w kancelarii CMS.

– Na co dzień pracujemy z liderami branży nowych technologii oraz wiodącymi producentami dóbr konsumenckich, dla których wsparcie prawne w obszarze własności intelektualnej ma strategiczny wymiar. Dlatego konsekwentnie rozwijamy naszą praktykę Własności Intelektualnej i Nowych Technologii, która w Polsce liczy już osiemnastu prawników. Wzmocnienie naszej praktyki awansem partnerskim Alicji to kolejny krok w kierunku utrzymania wiodącej pozycji na rynku i ugruntowania naszych bliskich relacji z klientami – skomentował Tomasz Koryzma, partner kierujący praktyką Własności Intelektualnej i Nowych Technologii CMS w Polsce.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów