Partnerzy serwisu

Partnerzy główni:

Brak docenienia – to głównie frustruje prawników w kancelariach. Noworoczne refleksje zawodowe z Małgorzatą Chruściak

– Kancelaria to są ludzie, to jest to dobro i wartość, o którą należy dbać – mówi Małgorzata Chruściak, doświadczona prawniczka, coach i mentorka w rozmowie z Legal Business Polska poświęconej zawodowemu podsumowaniu roku. Motywem przewodnim tej rozmowy jest docenienie. Jego brak, według Małgorzaty Chruściak, jest często główną przyczyną rozważań o zmianie miejsca pracy przez prawników, szczególnie w kancelariach. W tej rozmowie pytamy także: a co, gdy ktoś dojdzie do wniosku, że ma już dość prawniczej kariery?

Małgorzata Chruściak łączy ponad 20-letnie doświadczenie praktyki adwokackiej w renomowanych międzynarodowych kancelariach z praktyką mentora i coacha biznesu oraz certyfikowanego trenera FRIS® (Mentoring dla Prawników www.malgorzatachrusciak.pl).

Od wielu lat jest uznawana za eksperta z zakresu bankowości i finansów, rekomendowana w najbardziej prestiżowych rankingach prawniczych (Chambers Europe, IFRL i Legal 500). Jest coachem i mentorem akredytowanym przy European Mentoring and Coaching Council (EMCC), a także absolwentką studiów podyplomowych coachingu i mentoringu SWPS oraz Szkoły Mentorów Biznesu i Akademii Experience Coaching Kingmakers.

Jest członkiem Rady Nadzorczej BNP Paribas Bank Polska S.A.

Z Małgorzatą Chruściak rozmawia Damian Gadomski.

Kategoria: Bez kategorii, Rozmowy