DLA Piper wzmacnia praktykę projektów infrastrukturalnych i PPP

Opublikowano

Nasi Partnerzy

– Dołączam do kancelarii cieszącej się dużym uznaniem rynku. Wspólnie z Adrianą Mierzwą-Bronikowską mamy ambitne plany na dalszy rozwój naszej praktyki, chcemy stworzyć najlepszą i najbardziej rozpoznawalną praktykę projektów infrastrukturalnych w Polsce –  powiedziała Magdalena Zabłocka-Foulkes. 

– Magdalena Zabłocka-Foulkes wnosi do kancelarii dogłębną, praktyczną znajomość rynku projektów infrastrukturalnych, w tym szczególnie wdrażanych w formule PPP oraz praktyczną znajomość samorządu terytorialnego. To znaczące wzmocnienie zespołu, który prowadzi jedne z największych na polskim rynku projektów z sektora energetyki, transportu, infrastruktury miejskiej, drogowej, morskiej, a także wodno-kanalizacyjnej – tak to wzmocnienie zespołu komentuje Krzysztof Kycia, partner współzarządzający DLA Piper w Polsce.

Magdalena Zabłocka-Foulkes przed dołączeniem do DLA Piper przez ponad dwa lata była związana z kancelarią Bird & Bird, wcześniej przez 11 lat pracowała w kancelarii Domański Zakrzewski Palinka (DZP). 

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów