DWF rozbudowuje zespół bankowości, finansów i restrukturyzacji

Opublikowano

Nasi Partnerzy

W odpowiedzi na rynkowe potrzeby i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów warszawskie biuro międzynarodowej kancelarii DWF od kilku miesięcy konsekwentnie rozwija praktykę zajmującą się bankowością transakcyjną, finansowaniem projektów i reprezentacją banków oraz instytucji finansowych w pełnym zakresie sporów dotyczących bankowości i finansów.

W najbliższym czasie do kancelarii dołączą kolejne prawniczki zajmujące się tą specjalizacją Katarzyna Sawicka, Agnieszka Pachla oraz Marta Piotrkowicz na stanowiska senior associates oraz Joanna Sztandera na stanowisko associate.

Obecnie, po rozbudowywaniu zespołu w ciągu ostatnich miesięcy, praktyka bankowości, finansów i restrukturyzacji liczy 20 prawników.

– Cieszę się, że jest nas coraz więcej i że możemy realizować największe i najciekawsze projekty.  Praktyka bankowości i finansów opiera swój wzrost również na synergiach z innymi niezwykle silnymi w DWF obszarami takimi jak energetyka, infrastruktura, fuzje i przejęcia oraz nieruchomości. Nasz zespół tworzą ludzie, którzy zdobywali doświadczenia polskich najlepszych kancelariach na rynku. Łącząc różnorodne kwalifikacje, oferujemy naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie – mówi Tomasz Kaczmarek, kierujący praktyką Banking & Finance w DWF w Polsce i współkierujący praktyką Banking & Finance w Europie.

– Nasz zespół dynamicznie się rozwija, realizując projekty związane z doradztwem i reprezentacją banków oraz instytucji finansowych w sporach. Doradzamy także wierzycielom, dłużnikom i zarządom spółek w kwestiach dotyczący upadłości i restrukturyzacji. Stale dołączają do nas nowe utalentowane osoby. Dysponując kilkunastoosobowym zespołem, jesteśmy w stanie oferować naszym klientom kompleksowe i innowacyjne podejście do powierzonych nam spraw – dodaje Radosław Cebeliński, kierujący zespołem Banking, Finance and Insolvency Litigation w DWF w Polsce.

– Od dłuższego czasu utrzymujemy zgodny z naszą strategią trend dynamicznego, a jednocześnie stabilnego rozwoju. Praktyka bankowości i finansów prowadzona przez Tomka, w tym świetny zespół kierowany przez Radka są obszarami, gdzie ta dynamika jest bardzo zauważalna, a liczba i wolumen projektów skłaniają nas do ciągłego poszukiwania utalentowanych prawników, starając się aby DWF było atrakcyjnym miejscem do pracy dla najlepszych talentów z tej dziedziny prawa – podsumowuje Michał Pawłowski, partner zarządzający kancelarią DWF w Polsce.

Artykuł powstał we współpracy z DWF.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów