Greenberg Traurig liderem M&A 2021 pod względem wartości transakcji

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Wśród największych transakcji Greenberg Traurig w 2021 roku uwagę zwraca reprezentacja Allianz w związku z finalizacją przejęcia działalności Aviva w Polsce i na Litwie za ponad 2,5 mld EUR oraz doradztwo na rzecz Grupy Polsat przy sprzedaży infrastruktury telekomunikacyjnej na rzecz Cellnex Telecom za ok. 1,57 mld EUR.

– Jesteśmy zaszczyceni przewodząc w klasyfikacji Mergermarket pod względem wartości transakcji fuzji i przejęć obsługiwanych w Polsce w 2021 roku. Ranking Mergermarket opiera się wyłącznie na faktach, które wprost podkreślają czołową pozycję Greenberg Traurig w odniesieniu do transakcji M&A w Polsce. To zwycięstwo nie byłoby możliwe bez zaufania naszych klientów. Otrzymane zaufanie pozwala nam stale obsługiwać największe i najbardziej złożone transakcje na rynku – powiedział Lejb Fogelman, Senior Partner w warszawskim biurze Greenberg Traurig.

– Jesteśmy wdzięczni naszym klientom i wyjątkowemu zespołowi Greenberg Traurig. Ubiegły rok doskonale pokazał, że potrafimy nie tylko dostosować się do nowych okoliczności, ale także rozwijać się w tym wymagającym i trudnym otoczeniu. Z tak wspaniałymi wyróżnieniami za rok 2021, z nadzieją patrzymy w przyszłość. Wierzę, że nasza recepta na sukces – połączenie doskonałej obsługi klienta oraz interdyscyplinarnej pracy zespołowej okaże się dla nas kluczowym czynnikiem również w 2022 roku – powiedziała Jolanta Nowakowska-Zimoch, Partner Zarządzający Greenberg Traurig w Polsce.

Greenberg Traurig został uhonorowany niedawno także przez International Financial Law Review tytułem Kancelarii Roku 2021 w Polsce, a także otrzymał tytuł Kancelarii Prawnej Roku 2021 w Polsce przyznany przez Euromoney LMG „Women in Business Law Awards 2021 Europe”. Praktyka fuzji i przejęć warszawskiego biura uznawana jest za czołową w Polsce. Od wielu lat praktyka ta regularnie nagradzana jest pierwszym miejscem w Polsce w prestiżowych międzynarodowych rankingach: Chambers Global, Chambers Europe, Legal 500 oraz IFLR 1000.

Mergermarket jest czołowym źródłem informacji, danych i analiz dotyczących globalnych transakcji M&A.

Artykuł powstał we współpracy z kancelarią Greenberg Traurig.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów