Jolanta Nowakowska-Zimoch zostanie nowym partnerem zarządzającym Greenberg Traurig w Polsce

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Jarosław Grzesiak zarządzał warszawskim biurem od 1999 roku. Jak informuje kancelaria, uznał, że to właściwy moment na wdrożenie procesu zmiany pokoleniowej. Jarosław Grzesiak ma dołączyć do grupy kapitałowej Zygmunta Solorza. Więcej o jego odejściu piszemy tutaj.

Miejsce Jarosława Grzesiaka zajmie kolegialny, trzyosobowy zespół, na którego czele stanie Jolanta Nowakowska-Zimoch, obejmując stanowisko partnera zarządzającego i pozostając szefem praktyki nieruchomości. Wspierana będzie przez dwóch zastępców partnera zarządzającego: Rafała Baranowskiego oraz Radomiła Charzyńskiego.

Przyszła nowa partner zarządzająca dołączyła do Greenberg Traurig niecałe 4 lata temu – we wrześniu 2017 roku. Jolanta Nowakowska-Zimoch wraz z zespołem przeszła wtedy do GT z Hogan Lovells, gdzie była partnerem kierującym praktyką nieruchomości.

Poza zmianami na szczycie kancelarii, nowe role obejmie też dwójka innych partnerów. Andrzej Wysokiński, partner i szef praktyki bankowości i finansów, zostanie nowym komplementariuszem kancelarii, a Agnieszka Stankiewicz, partner z praktyki nieruchomości, obejmie przewodnictwo w utworzonym przez Greenberg Traurig komitecie strategicznym dla rynku.

„Ubiegły rok był najlepszym rokiem w historii globalnej firmy jak i naszego biura, a ten prawdopodobnie będzie jeszcze lepszy, więc jest to idealny moment, aby znaleźć możliwości dla następnych pokoleń, pozwalając im realizować swoje marzenia właśnie tutaj, w naszej firmie. Jestem szczególnie dumny z tego, że stwarzamy kobietom i młodszym prawnikom możliwości objęcia przywództwa w oparciu wyłącznie o jedno kryterium – kompetencje. Każdy z nich zasłużył na swój awans, jak i inne wyróżnienia i mogą stale liczyć na moje wsparcie przez kolejne lata”, podsumował Lejb Fogelman.

Kancelaria nie poinformowała jeszcze kiedy dokładnie te zapowiadane zmiany wejdą w życie. Szczegóły mają być znane w kolejnych tygodniach.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów