Już 35 prawników, w tym 4 partnerów. CMS wzmocniło zespół bankowości i finansów

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Zapowiadane przejście prawników bankowości i finansów z Baker McKenzie do CMS stało się faktem. We wrześniu do polskiego zespołu CMS dołączył Rafał Zakrzewski, partner specjalizujący się w międzynarodowych transakcjach dokonywanych pod prawem angielskim, Przemysław Karolak, starszy prawnik, oraz prawnicy Marcin Krzemień oraz Michał Horelik.

Wraz z Rafałem Zakrzewskim, 35-osobowy zespół bankowości i finansów kierowany przez Michała Mężykowskiego, przy wsparciu partnerów: Jakuba Podkowy i Jakuba Wieczorka, liczy obecnie czterech partnerów.

Rafał Zakrzewski specjalizuje się w doradztwie pod prawem angielskim w zakresie finansowania dłużnego, project finance, finansowania transakcji nabycia spółek oraz nieruchomości. Doradzał zarówno finansującym, jak i pożyczkobiorcom w międzynarodowych transakcjach prowadzonych pod prawem angielskim w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, w krajach bałtyckich, w Azji oraz w Afryce Północnej.

– Rok temu wzmocniliśmy polski zespół nowymi prawnikami z dużym doświadczeniem na rynku fuzji i przejęć. Dołączenie Rafała do naszego zespołu jest kolejnym krokiem w realizacji naszej strategii biznesowej w Polsce i w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Jednym z naszych priorytetów jest zapewnienie najwyższej jakości doradztwa przy największych projektach w regionie, w tym w finansowaniu największych międzynarodowych transakcji. Cieszymy się, że mogliśmy powitać Rafała, Przemka, Marcina i Michała w naszym zespole – powiedział Andrzej Pośniak, partner zarządzający kancelarią CMS w Polsce.

Więcej o Rafale Zakrzewskim oraz pozostałych prawnikach dołączających do CMS piszemy TUTAJ w artykule zapowiadającym ich przejście do kancelarii.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów