Katarzyna Sulimierska na czele praktyki nieruchomości Schoenherr

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Katarzyna Sulimierska dołączyła do zespołu kancelarii Schoenherr obejmując stanowisko partnera kierującego praktyką nieruchomości. Prawniczka przeszła do Schoenherr z Hogan Lovells.

– Cieszę się, że mogę powitać Katarzynę w naszym polskim biurze. Jej ponad czternastoletnie doświadczenie w reprezentowaniu i doradzaniu największym inwestorom w sektorze nieruchomości doskonale wpisuje się w naszą dynamiczną, szybko rozwijającą się praktykę – powiedział Paweł Halwa, partner Schoenherr. – Jestem przekonany, że pod jej kierownictwem nasz zespół nieruchomości będzie nadal świetnie się rozwijał, oferując usługi doradztwa prawnego na terenie Polski na najwyższym poziomie – dodał.

Katarzyna Sulimierska jest radcą prawnym z ponad 14-letnim doświadczeniem, koncentruje się na prawie nieruchomości i prawie ochrony środowiska. Doradzała polskim i międzynarodowym inwestorom z sektora nieruchomości w transakcjach związanych ze sprzedażą i nabywaniem nieruchomości magazynowych, biurowych i innych nieruchomości komercyjnych, a także ich finansowaniem. Doradzała również w kwestiach związanych z prawem ochrony środowiska klientom z różnych sektorów przemysłu. Przed dołączeniem do Schoenherr Katarzyna Sulimierska przez niemal trzy lata była związana z Hogan Lovells oraz wcześniej przez ponad osiem lat z Greenberg Traurig.

Wcześniej partnerem kierującym praktyką nieruchomości Shoenherr w Polsce była Marta Bijak-Haiduk, która wraz z zespołem przeszła do Deloitte Legal, o czym pisaliśmy tutaj.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów