Partnerzy serwisu

Partnerzy główni:

Komisja Legaltech OIRP Warszawa chce ocenić znajomość technologii wśród prawników

Komisja Legaltech Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie zorganizowała ankietę, która ma pozwolić na ocenienie znajomości i dostępu do nowych technologii wśród prawników. Ankieta kierowana jest do przedstawicieli różnych profesji prawniczych. W pierwszym pytanium należy określić, jaki zawód się wykonuje.

W ankiecie są, między innymi, pytania o korzystanie w ciagu ostatnich trzech lat z nowego rozwiązania technologicznego, o zapytania klientów dotyczące rozwiązań technologicznych, wykorzystywane oprogramowanie, ale także o obecność i aktywność w różnych portalach społecznościowych. W ankiecie znajdują się także pytania związane z pandemią koronawirusa.

Ankieta to kilkanaście krótkich pytań skonstruowanych tak, żeby dostarczyć jak najwięcej informacji, które pozwolą określić, w jakim kierunku powinny zmierzać działania Komisji LegalTechChcemy dowiedzieć się na jakim poziomie jest przeciętna wiedza prawników z zakresu nowych technologii. W ten sposób będziemy mogli lepiej dostosować naszą pracę do rzeczywistych potrzeb radców prawnych, i nie tylko – mówi w komunikacie OIRP Warszawa radca prawny Mikołaj Otmianowski, przewodniczący Komisji LegalTech przy Izbie.

Po zebraniu wyników ankiety powstanie specjalny raport.

Ankietę jest aktywna do 13 lutego. Można ją znaleźć na stronie OIRP Warszawa.

Z ciekawością czekamy na wyniki badania i obraz prawników w na tle nowych technologii.

Kategoria: Polecamy