Prawnicy DWF doradzali jedynemu wspólnikowi Unitrailer Holding przy sprzedaży większościowego pakietu udziałów

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Doradztwo DWF obejmowało pełen zakres transakcyjny, począwszy od badania due diligence sprzedającego i strukturyzowanie transakcji, poprzez sporządzenie i negocjacje umowy sprzedaży udziałów i umowy wspólników, po przygotowanie i udział w zamknięciu transakcji. 

Nadzór nad projektem sprawowali dr Michał Pawłowski (Partner Zarządzający) i dr Rafał Woźniak (Partner), przy wsparciu Kamila Ciodyka (Associate), Mateusza Bąka (Associate), Karoliny Gałązki (Junior Associate), prawników z Departamentu Prawa Korporacyjnego,Fuzji i Przejęć. 

W skład zespołu zaangażowanego w projekt weszli również: Adrian Jonca (Partner) i Izabela Plis (Counsel) z Departamentu Prawa Podatkowego, Anna Wietrzyńska-Ciołkowska (Local Partner) z Departamentu Prawa Ubezpieczeń oraz Departamentu Prawa Korporacyjnego, Fuzji i Przejęć oraz Lech Najbauer (Counsel) z Departamentu Prawa Konkurencji oraz Departamentu Prawa Korporacyjnego, Fuzji i Przejęć.


autopromocja

DWF współpracowało z Saski Partners, doradcą finansowym Unitrailer Holding. 

Firmy Schoenherr i KPMG pełniły rolę doradców prawnych i finansowych nabywcy.

Grupa Unitrailer Holding to trzy marki specjalizujące się w produkcji i dystrybucji przyczep samochodowych i akcesoriów do nich: Temared, Martz i Unitrailer. Grupa jest jedną z widoących i najszybciej rozwijających się firm na europejskim rynku przyczep, z ponad 44 tysiącami sprzedanymi przyczepami w 2022 roku. 

Vaalon Capital to niezależny fundusz private equity założony w 2017 roku skoncentrowany na wspieraniu długoterminowych inwestycji w spółki z sektora mid-market.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów