Siedmiu partnerów przechodzi z SSW Pragmatic Solutions do Schoenherr

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Szymon Okoń dotychczasowy wspólnik SSW Pragmatic Solutions, który wczoraj informował o swoim odejściu z firmy, wraz z kilkoma innymi partnerami przenosi się kancelarii Schoenherr. W sumie polskie biuro wywodzącej się z Austrii kancelarii zasili ponad 20 prawników. 

Oprócz Szymona Okonia do Schoenherr przechodzą: Paweł Chyb (fuzje i przejęcia), Ilona Fedurek (bankowość i finanse), Tomasz Kwaśniewski (rynki kapitałowe, bankowość i finanse), Katarzyna Solarz (korporacje), Katarzyna Szczudlik (IP/TMT) i Marcin Czaprowski (fuzje i przejęcia). 

– Rozbudowa polskiego zespołu odzwierciedla szybko rosnące możliwości rynkowe i rozwój gospodarczy – powiedział w komunikacie kancelarii mówi Alexander Popp, partner zarządzający Schoenherr. 

– Inwestycje wychodzące z Polski do Europy Środkowo-Wschodniej, prowadzone przez inwestorów strategicznych i lokalne fundusze private equity, będą nadal rosły – mówi Paweł Halwa, partner zarządzający warszawskim biurem. – Jestem niezwykle dumny z tego, co nasz zespół zbudował przez ostatnie 15 lat i wszyscy z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie kolejnego rozdziału wraz z naszymi nowymi kolegami – dodał. 

źródło: shoenherr.eu

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów