Ile zarabiają prawnicy i doradcy podatkowi? Ostatnie dni na dołączenie do badania

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Firma doradcza GP EXECUTIVE prowadzi projekt „Badanie Wynagrodzeń Prawników i Doradców Podatkowych 2021” dotyczący wynagrodzeń, benefitów i pracy zdalnej prawników oraz doradców podatkowych. To już ostatni moment, by dołączyć do badania i wypełnić anonimową ankietę, która pozwoli na zaprezentowanie rzeczywistego stanu rynku.

Od strony metodologicznej badanie zostało przygotowane przez zewnętrzną firmę, która będzie odpowiedzialna za statystyczne opracowanie wyników i ich interpretację. Zastosowano metodę CAWI, w której respondenci wypełniają anonimową ankietę w formie elektronicznej. Kluczowymi założeniami badania, które podnosi rzetelność uzyskanych w ankiecie odpowiedzi, jest dana respondentom gwarancja pełnej anonimowość oraz analiza wyników przez niezależny podmiot.

– Badanie wychodzi naprzeciw potrzebom kancelarii prawnych, firm i organizacji zatrudniających w swoich szeregach absolwentów prawa. Jego celem jest bowiem zebranie informacji na temat zarobków, premii i dodatków, które oferowane są prawnikom oraz wygenerowanie rozpiętości wynagrodzeń dla wybranych stanowisk – komentuje Marek Heidrich, partner w firmie doradczej GP EXECUTIVE.

Wszelkie informacje na temat badania oraz ankieta do wypełnienia znajdują się na stronie: www.wynagrodzeniaprawnikow.pl.

Partnerem badania jest Polskie Stowarzyszenie Prawników Przedsiębiorstw (PSPP). Wyniki raportu, razem z wnioskami i komentarzami zostaną przedstawione w formie publikacji oraz będą ogólnodostępne w formie elektronicznej.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów