Kancelaria Hoogells rozwija praktykę prawa zamówień publicznych

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Do zespołu kancelarii Hoogells dołączył adwokat Michał Wojciechowski, który pokieruje praktyką prawa zamówień publicznych.

Michał Wojciechowski posiada wieloletnie doświadczenie w reprezentacji klientów (zarówno prywatnych, jak i publicznych) w toku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego z wielu branż, w tym w postępowaniach odwoławczych przed Krajową Izbą Odwoławczą i sądami powszechnymi. Przed dołączeniem do Hoogells przez niemal 9 lat związany był z kancelarią Domański Zakrzewski Palinka.

– Budowanie własnego zespołu PZP w ramach kancelarii Hoogells, której motto akcentuje jakość usług świadczonych na rzecz klientów, stanowi dla mnie kolejny etap rozwoju zawodowego. Jestem przekonany, że korzystając z naszych usług klienci otrzymają komfort i poczucie indywidualnego podejścia do każdej ich sprawy – powiedział Michał Wojciechowski.

Czytaj także: “Naszym największym sukcesem jest zespół”. Anna Oleksiewicz, założycielka kancelarii Hoogells w cyklu Mój Legal Business

To kolejny doświadczony prawnik, który w ostatnim czasie zasilił zespół Hoogells. Jak informowaliśmy w czerwcu, do kancelarii, jako Head of Infrastrcuture, dołączył adwokat Bolesław Szyłkajtis.

– Dołączenie Michała do Hoogells jest kolejnym etapem konsekwentnie realizowanej przez nas strategii rozwoju opartej na silnym, merytorycznym zespole, który nie tylko zapewnia najlepszą jakość usług, ale również doskonale rozumie wartości przyświecające naszej organizacji i identyfikuje się z nimi. Uważam, że obecność Michała – z uwagi na jego otwartość i nieszablonowość – będzie niezwykle cenna zarówno dla naszych klientów, jak i całego zespołu Hoogells, z którym mam przyjemność pracować – komentuje Anna Oleksiewicz, wspólnik zarządzająca Hoogells.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów