Nadbałtycka kancelaria Sorainen na lato proponuje prawnikom wolne piątkowe popołudnia

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Kancelaria podkreśla, że dodatkowy czas wolny ma pomóc w weekendowym odpoczynku i utrzymaniu poziomu stresu na niskim poziomie, a także spowodować poprawę samopoczucia.

Jak powiedział partner zarządzający Laimonas Skibarka, potrzeba wolnego piątkowego popołudnia wynika także z faktu, że prawie wszystkie zespoły prawne i podatkowe wykazują rekordową aktywność, co z kolei oznacza gwałtowny wzrost liczby godzin pracy dla prawników i innych pracowników.

– Nasz zespół ciężko pracuje nad tym, aby pomóc naszym krajom i gospodarce wyjść ze skutków pandemii, pomagając naszym klientom odnieść sukces w biznesie. Jednocześnie odpoczynek i możliwość oderwania się od pracy są kluczowymi elementami utrzymania wysokiego poziomu energii w naszym zespole, a co za tym idzie, dostarczania najwyższej jakości usług naszym klientom – dodał Skibarka cytowany w komunikacie kancelarii. 

Kancelaria ogłosiła również, że także po ustąpieniu pandemii będzie umożliwiała prawnikom elastyczny czas pracy zarówno w biurze, jak i w domu. 

Sorainen działa od 1995 roku. Obecnie zatrudnia ponad 200 prawników.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów