“Najlepsza kariera prawnicza dla mnie” – nowa seria podcastów Legal Business Polska z Małgorzatą Chruściak

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Kariera prawnicza może być różna. tak jak różne są nasze zainteresowania, kompetencje, mocne strony,  czy definicje sukcesu. Jak świadomie budować swoją zawodową drogę, jak radzić sobie ze szczególnymi wyzwaniami, jakie stawia profesja prawnicza oraz praca w zespole i z klientami – o tym będziemy rozmawiać z Małgorzatą Chruściak, ekspertem Legal Business Polska, doświadczoną prawniczką, coachem i mentorką biznesu. Przedstawiamy dwa pierwsze odcinki podcastu „Najlepsza kariera prawnicza dla mnie”.

Którędy droga?

Trzeba mieć pomysł na siebie – to słyszeliśmy już wielokrotnie. Co to znaczy i jak znaleźć ten pomysł? Czym się kierować i jakie pytania sobie stawiać. O tym rozmawiamy z Małgorzatą Chruściak w pierwszym odcinku podcastu „Najlepsza kariera prawnicza dla mnie”. 

Buduj na mocnych stronach

Czy to źle, że czytanie długich umów nie jest moją pasją  albo, że nie wciąga mnie zagłębianie się w szczegóły? Niekoniecznie. Świadomość tego może się okazać kluczem do sukcesu i odkrycia swoich mocnych stron oraz zadań, które przychodzą nam o wiele łatwiej i dają dużo więcej satysfakcji. W tym odcinku podcastu „Najlepsza kariera prawnicza dla mnie” rozmawiamy o budowaniu swojej kariery na mocnych stronach. Polecamy również dobre narzędzie do identyfikowania swoich mocnych stron. 

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów