Premiera podcastu Mikrokancelaria

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Rozpoczynamy na Legal Business Polska nowy podcast – Mikrokancelaria. To seria, w której będziemy mówić o rozpoczynaniu i prowadzeniu na wczesnym etapie małych i średnich kancelarii. Podcast tworzymy z myślą o prawnikach, którzy zastanawiają się lub już planują odejście z dużych kancelarii i rozpoczęcie własnego biznesu prawniczego, a także dla tych, którzy od samego początku postawili na własne indywidualne kancelarie.

Prowadzącymi podcast Mikrokancelaria są wydawca portalu Legal Business Polska Damian Gadomski oraz adwokat Arkadiusz Steć, który od trzech lat, po odejściu z dużej firmy prawniczej, prowadzi własną… mikrokancelarię. 

W każdym odcinku podcastu pojawi się kilku gości, którzy podzielą się swoją wiedzą, doświadczeniami i sposobami na budowanie efektywnego biznesu prawniczego. 

W pierwszym premierowym odcinku stawiamy pierwszy krok na drodze do mikrokancelarii i pytamy: co jest najważniejsze na początku własnego biznesu prawniczego? Na to pytanie odpowiadają także goście podcastu: Jędrzej Jachira, partner zarządzający kancelarii Sobota Jachira, adwokat Marcin Zatwarnicki, kancelaria Zatwarnicki Słychan, adwokat Mariusz Stankiewicz, kancelaria Stępień Stankiewicz oraz prowadzący indywidualną kancelarię adwokat Witold Masionek.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów