Przegląd ofert pracy

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Nieruchomości

Adwokaci lub radcowie prawni z co najmniej 3-letnim doświadczeniem mogą dołączyć do B2RLaw. Kancelaria poszukuje prawnika do obsługi złożonych transakcji kupna, sprzedaży i najmu nieruchomości. Szczegóły oferty TUTAJ.

Młodszego prawnika, aplikanta do zespołu nieruchomości i procesu budowlanego poszukuje kancelaria WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr. Szczegóły oferty TUTAJ.

Młodego prawnika z rocznym doświadczeniem w sektorze nieruchomości rekrutuje także kancelaria Baker McKenzie. Oferta TUTAJ.

Energetyka i infrastruktura

Są także oferty dla młodych prawników z sektora energetyki, infrastruktury i środowiska. Można wybierać między ofertami CMS, Dentons i Kochański & Partners.

Prawo Pracy

Na prawników zajmujących się prawem pracy czekają dwie ciekawe oferty. Aplikanta poszukuje renomowana kancelaria specjalizująca się w tym obszarze – PCS Littler. Oferta TUTAJ. Celowo nie piszemy “szczegóły oferty”, bo z ogłoszenia wynika tylko, że poszukiwany jest aplikant. Mimo wszystko, jak twierdzi Linkedin, jest już 11 kandydatów, jeśli ktoś jest więc zainteresowany, warto szybko dołączyć.

Prawnika zajmującego się prawem pracy na poziomie senior associate poszukuje natomiast kancelaria Olesiński i Wspólnicy. Uwagę zwraca zamieszczenie w ofercie takiego benefitu: “masz potrzebę publikowania i promowania własnego nazwiska (ogólnopolska prasa / periodyki specjalistyczne dla HR / newslettery, webinary i blog/newsletter O&W)? Dajemy taką możliwość”. Cała oferta TUTAJ.

Prawo własności intelektualnej

Prawnika tej specjalizacji z nastawieniem na litigation szuka czołowa kancelaria z tego obszaru czyli Traple Konarski Podrecki. Chodzi o senior associate’a z co najmniej 3-letnim doświadczeniem. Oferta TUTAJ.

A może legaltech?

Ciekawą ofertę pracy ma kancelaria SSW Pragmatic Solutions. Poszukuje prawnika, który będzie brał udział w rozwijaniu narzędzia Aquila czyli platformy do kompleksowej, w pełni zautomatyzowanej analizy treści dokumentów. Jak przekonuje SSW: “AQUILA nie jest zwykłą wyszukiwarką – opiera się na wiodącej technologii AI. Wykorzystuje zaawansowane algorytmy zbudowane przy użyciu IBM Watson Studio do przetwarzania języka naturalnego i analizy tekstu”.

Osoba zatrudniona na stanowisku “Associate w zespole Aquila” ma budować bazę danych systemu, testować go, monitorować wyniki, prowadzić komunikację z IBM, a także z potencjalnymi klientami. Cała oferta TUTAJ.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów