Summer Legaltech Camp – okazja do darmowych konsultacji dla prawników i kancelarii

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Kto może wziąć udział w konsultacjach?

Konsultacje w ramach Summer Legaltech Camp odbędą się online.  Przeznaczone są dla prawników z: Krakowa, Katowic, Tarnowa, Lublina, Rzeszowa, Wrocławia i Opola. 

W konsultacjach mogą wziąć udział zarówno prawnicy, którzy korzystają już z rozwiązań legaltech, jak i osoby rozpoczynające swoją przygodę z tą technologią.

Dlaczego warto?

To doskonała okazja, aby porozmawiać z ekspertem. Konsultacje poprowadzi Artur Pawlik – specjalista i entuzjasta legaltech, a na co dzień – doradca handlowy Advisor Systems, odpowiedzialny za sektor legaltech i współpracę z kancelariami prawnymi różnej wielkości. Konsultacje online będą prowadzone w swobodnej i przystępnej formie, co powoduje, że można w nich wziąć udział z każdego miejsca, nawet będąc na urlopie.

Jak zapisać się na konsultacje?

Liczba miejsc na konsultacjach jest limitowana. Zapisać można się na stronie Summer Legaltech Camp. Należy wybrać swoje miasto i zarezerwować odpowiedni termin. Prowadzący skontaktuje się w celu potwierdzenia terminu i ustalenia szczegółów rozmowy.

Co, gdy nie możesz wziąć udziału w konsultacjach?

Wszyscy prawnicy, którym nie pasują wskazane terminy konsultacji lub nie mają kancelarii w wybranych miastach, mogą zapisać się do darmowego, unikatowego technologicznego newslettera Advisor247 Legal. Dzięki temu raz w tygodniu otrzymają najświeższe informacje z sektora legaltech oraz jako pierwsi zostaną powiadomieni o kolejnych ciekawych akcjach edukacyjnych.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów