To wyjątkowe i największe tego typu wydarzenie w regionie CEE. Przed nami 6 edycja konferencji Dispute Resolution in M&A Transactions 

Opublikowano

Nasi Partnerzy

To będą dwa dni spotkań, wystąpień i rozmów ze światowej klasy prawnikami specjalizującymi się w rozwiązywaniu sporów, transakcjach M&A i obsłudze przedsiębiorstw. Już 26 i 27 maja w Warszawie konferencja Dispute Resolution in M&A Transactions 2022. 

To wyjątkowe na mapie prawniczych konferencji wydarzenie organizowane jest przez kancelarię Gessel razem z polskim oddziałem International Chamber of Commerce oraz globalną izbą ICC. 

Program konferencji koncentruje się na nowych trendach i niuansach w zakresie fuzji i z perspektywy praktyków arbitrażu i transakcji, a także finansowaniu strukturalnym sporów fuzji i przejęć. 

Konferencja rozpocznie się od mocnego punktu programu, dyskusji: Hot topics in M&A Arbitration. Moderatorem panelu będzie Prof. Dr. Kasper J. Krzemiński, partner w holenderskiej kancelarii NautaDuti, a jego rozmówcami Tunde Ogowewo z King’s College London, Edward Poulton, managing partner londyńskiego biura Baker McKenzie, 

Nicolas Wiegand, managing partner biura CMS w Hong Kongu oraz dr Galina Zukova, prowadząca w Paryżu kancelarie ZUKOVA Legal. 

Pozostałe sesje będą poświęcone między innymi konsolidacji i dekonsolidacji w arbitrażu fuzji i przejęć, wpływowi zasad słuszności na orzecznictwo arbitrażowe w zakresie fuzji i przejęć oraz arbitrażowi inwestycyjnemu. 

W czasie konferencji zaplanowano także wystąpienia case study. Te wygłoszą prawnicy Dentons, White & Case, Queritius oraz Quantuma.

Szczegółowy program Dispute Resolution in M&A Transactions 2022 oraz formularz rejestracyjny można znaleźć TUTAJ.  

Wszyscy ukraińscy prawnicy mają wstęp wolny na konferencję. 

Legal Business Polska jest patronem medialnym tego wyjątkowego wydarzenia.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów